Së shpejti do të bëhen prindër, Ledri dhe Sara sjellin foton më të bukur bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Së shpejti do të bëhen prindër, Ledri dhe Sara sjellin foton më të bukur bashkë

23:46 | 20 Shtator 2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

Ata kanë postuar një foto nga atje ku shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Komento: