Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit

18:00 | 12 Shtator 2019

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku ata të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!