“Selini” publikon foto me të dashurin, ja kush është ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Selini” publikon foto me të dashurin, ja kush është ai

14:15 | 14 Gusht 2019

Ajo është bashkuar me të dashurinë e saj.

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, që tek ne u bë e njohur me rolin e “Selinit” tek seriali shumë i shikuar “Vajzat e diellit”, vazhdon të qëndrojë në krye të mediave turke.

25-vjeçarja u komentua shumë për lidhjen e saj me këngëtarin e mirënjohur turk, Murat Dalkılıç, me të cilin filluan romancën qe sa kohë, por në fund të vitit të kaluar, çifti i dha fund lidhjes.

Muajt e fundit në mediat turke po qarkullon lajmi se ata i dhanë një mundësi të dytë lidhjes, u ribashkuan dhe po përjetojnë çaste të lumtura si asnjëherë më parë.

Së fundi, këngëtari publikoi një fotografi me bukuroshen dhe shkroi “dashuria ime”, transmeton rtv21.tv.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!