Selivja tregon raportin qe ka me motrën e Shpat Kasapit! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Selivja tregon raportin qe ka me motrën e Shpat Kasapit!

10:12 | 21 Maj 2022

Selvija me kunatën thotë se ka raporte sikur ta kishte motër

Gruaja e Shpat Kasapit në shumë raste tregohet si një person i veçantë, e cila gjithmonë shfaq raportet superiore që ka me personat e familjes.

Në shumë raste ajo është pjesë e lajmeve rozë, duke shkëlqyer në çdo imazh që publikon.

Fotografia e fundit është kur ajo tregon raportin superior që ka me kunatën e saj, duke e respektuar si motër, shkruan kosovarja.

Këtu në këtë moment ajo shihet bashkë me Shpatin dhe motrën e tij, ku Selvija bën dritë e rregulluar si nuse.

Komento: