Sellma e bën si “kukull” Agnesën, vëmendje merr frizura e saj

09:51 | 12 Dhjetor 2018

Sellma Kasumoviq, padyshim që është grimerja më e suksesshme në trojet shqiptare por edhe me gjerë.

Me duart e saj të arta ajo ka arritur që çdo klient të duket për bukuri përcjell ORAinfo.

Pjesë e punës së saj, janë figura të njohura të vendit tonë që janë pjesë e artit. Sellma, me punën e saj precize ka arriurt të fitojë besimin e shumë klientëve që tashmë nuk dyshojnë në artin e saj që vetëm ajo di ta krijojë.

Së fundmi, ka qenë Agnesa Vuthaj që e ka vizituar sallonin e saj. Grimerja Selllma e ka ndryshuar atë duke i sjellë freski dhe bukuri në fytyrën e saj./ORAinfo/

Komento: