Sellma e Kaci e ‘ndryshojnë’ krejtësisht Xhensilën, kaq bukur duket ajo pak muaj pas lindjes

22:52 | 13 Dhjetor 2018

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja e njohur nga Shqipëria dhe gruaja e aktorit shumë të njohur Bes Kallakut.

Ata u martuan vitin e kaluar dhe dasma e tyre madhështore për javë rresht ishte temë diskutimi në publik dhe në media rozë, shkruan ORAinfo.

Xhensila dhe Besi para pak muajsh u bënë prindër të një vajze e që e kanë quajtur, Ajka.

Tani, pak muaj pas lindjes, Xhensila po rikthehet dalë ngadalë në muzikë dhe në koncerte.

E sot, ajo është rregulluar te Sellma dhe Kaci, për mbrëmjen që do të performojë, ajo duket shumë bukur me këtë grim./ORAinfo/

Komento: