Sellma e ‘transformon’ vetën, nuk do ta njihni me pamjen e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sellma e ‘transformon’ vetën, nuk do ta njihni me pamjen e re

22:11 | 12 Korrik 2019

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!