Sërish bëhet nënë ryva Kajtazi, këto janë pamjet e bebes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sërish bëhet nënë ryva Kajtazi, këto janë pamjet e bebes

13:06 | 02 Qershor 2020

Ryva Kajtazi bëhet nënë sërish.

Ryva Kajtazi ka sjellë në jetë fëmijën e dytë.

Ryva Kajtazi ka lindur sërish, këngëtarja e njohur shqiptare ka sjellë në jetë fëmijën e dytë gjatë ditës së djeshme, shkruan lajmi net.

Artistja e bëri të ditur lajmin përmes një postim në Instagram, ku shihet teksa mban dorën e fëmijës së porsalindur.

“Më 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde!”, shkruan Ryva në postimin e ndarë me miqtë e saj në Instagram të cilët i urojnë jetë të gjatë dhe shëndet fëmijës.

Komento: