S’është “normal”PSG, ofron 65 milionë për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

S’është “normal”PSG, ofron 65 milionë për yllin e madh

23:32 | 21 Prill 2019

Paris Saint-Germain janë vendosur të bëjnë një ofertë prej £ 65 milion për yllin e Crystal Palace Wilfried Zaha.

Zaha ka bërë të qartë se dëshiron të largohet, pasi që Borussia Dortmund dhe Tottenham janë në mesin e skuadrave të interesuara për të, përcjell ORAinfo.

Por kampionët e Ligës 1 gjithashtu kanë mbajtur sytë në Zaha dhe shpresojnë të transferojnë atë sa më shpejtë./ORAinfo/

Komento: