Shaqiri merr lajmin e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shaqiri merr lajmin e papritur

16:51 | 01 Shkurt 2019

Xherdan Shaqiri, ka marrë një lajm të keq para përballjes me Wes Hamin

Liverpool do të luajë në udhëtim tek West Ham United, në xhiron e ardhshme në Premierligë.

Pasi nuk arriti ta japë më të mirën e tij në ndeshjen kundër Leicesterit, Xherdan Shaqiri pritet të mbetet në stol për ndeshjen e radhës së Liverpoolit, e cila do të zhvillohet të hënën kundër West Hamit.

Uebsajti ndërkombëtar i futbollit, goal.com, e ka publikuar formacionin e mundshëm për këtë ndeshje dhe Shaqiri e ka humbur pozitën në formacionin e parë të Liverpoolit.

Goal.com e ka parashikuar saktësisht formacionin gjatë xhirove të fundit.

Komento: