Shembet “Camp Nou”, lëndohet tifozi

18:32 | 18 Janar 2019

Nuk pjesë e një çatie të Camp Nou është shembur dhe lënduar një spektator.

Gjatë ndeshjes kundër Levantes në zonën 334 të stadiumit, pati një aksident që fatmirësisht nuk mbaroi në tragjedi, përcjell ORAinfo.

Një copë në rënë e kulmit goditi një tifoz i cili kishte lëndime të lehta dhe u ndoq nga mjekët e Kryqit të Kuq.

Stafi i klubit menjëherë arriti ta shikonte atë për të parë se në çfarë gjendjeje ishte në për të shmangur ndonjë aksident të ri. Problemi u zgjidh dhe nuk pati më shumë incidente./ORAinfo/

Komento: