Shembet hotel ‘Adriatiku’ në Mitrovicë, dyshohet se ka edhe persona të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shembet hotel ‘Adriatiku’ në Mitrovicë, dyshohet se ka edhe persona të lënduar

17:35 | 22 Prill 2019

Në qendër të Mitrovicës ka ndodhur një incident në pasditen sotme.

Sipas qytetarëve të kësaj komune një pjesë e ish-hotel ‘Adriatikut’ është shembur dhe disa persona janë lënduar.

Policia dhe ekipet tjera emergjente janë në vendin e ngjarjes.

Lajmi.net do të iu mbaj të informuar. /Lajmi/

Komento: