“Shembet Old Trafford”, shënohet edhe goli i dytë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Shembet Old Trafford”, shënohet edhe goli i dytë

22:27 | 12 Shkurt 2019

Manchester United dhe PSG, janë duke u luajtur ndeshjen e tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

E golat në këtë takim nuk kanë të ndalur.

Në fakt, janë mysafirët ata që janë në avantazh me rezultat 2-0. Golin e dytë për francezët e ka shënuar, Mbappe në minutën e 60” të takimit përcjell ORAinfo.

Këto dy gola do të ishin mjaft të vlefshëm për skuadrën e PSG sepse do të siguronte një kalim tutje .

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh deri në përfundim të takimit./ORAinfo/

Komento: