Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen Bullgari -Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen Bullgari -Kosovë

21:37 | 10 Qershor 2019

Ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës po vazhdon edhe më tej.

Kombëtarja e Bullgarisë ka arritur t’a barazoj rezultatin në minutën e 43-të në ndeshjen me Kosovën.

Futbollisti, Popov me një goditje të fuqishme jashtë zone arriti të shënoj.

Deri më tani Kosova ishte shumë më e mirë se Bullgaria. Ky ishte rasti i vetëm i vendasve dhe arritën t’a konkretizonin.

Golin për Kosovën e shënoj Milot Rashica në minutën 13-të.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!