Shënohet goli i parë në ndeshjen, Feronikeli-Prishtina – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shënohet goli i parë në ndeshjen, Feronikeli-Prishtina

18:07 | 19 Maj 2019

Feronikeli ka shënuar gol kundër Prishtinës

Është realizuar goli i parë i ndeshjes midis skuadrave FK Feronikeli dhe FC Prishtina.Ishte futbollisti Yll Hoxha ai i cili tundi rrjetën e prishtinasve në minutën e 73’.

Ndërsa pjesa e parë e këtij takimi kishte përfunduar me barazim (pa ndonjë gol të shënuar).Këtë ndeshje të rëndësishme për futbollin kosovar është duke e ndjekur edhe Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i cili është ulur në anën e nikoqirëve.

Komento: