Shënohet goli i radhës në ndeshjen Portugali – Zvicër

22:18 | 05 Qershor 2019

Po vazhdon ndeshja mes Portugalisë dhe Zvicrës.

Është barazuar në 1:1 rezultati në ‘Estádio do Dragão’.

Përfaqësuesja e Zvicrës ka arritur të barazojë në 1:1 rezultatin kundër Portugalisë.

Është Ricardo Rodriguez që ka shënuar nga penalltia.

Rodriguez shënoi në minutën e 55’, duke shndërruar në gol një penallti të fituar me VAR.

Komento: