Shënoi dy super gola, pas ndeshjes Milot Rashices i ndodhi diçka e keqe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shënoi dy super gola, pas ndeshjes Milot Rashices i ndodhi diçka e keqe

08:04 | 11 Shkurt 2019

Milot Rashica të dielën shënoi dy super gola për ekipin e tij Werder Bremen ndaj Augsburgut.

Por pas ndeshjes u raportuar se Rashica ka probleme me shpin, por nuk pritet të mungojë gjatë.

Talenti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ka shkëlqyer duke shënuar dy gola në fitoren prej 3-0 të Werder Bremen ndaj Augsburgut.

Ai shënoi në minutat 5’ dhe 28’, para se të largohet nga fusha në minutën e 36’, për shkak të një dëmtimi.

Tani mediat gjermane kanë raportuar se 22-vjecari ka probleme me shpin, por nuk pritet të mbetet shumë gjatë jashtë fushave.

Madje, në një postim në Instagram, duke shprehur gëzimin për fitoren dhe golat, Rashica shkroi “shihemi ndeshjen e radhës”, një mesazh që nënkupton se talenti i Kosovës do të kthehet shumë shpejt.

Komento: