Shikojeni kush do të startojë sot me Milanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shikojeni kush do të startojë sot me Milanin

10:44 | 22 Shkurt 2019

Milan do të përballet me Empoli sot mbrëma në San Siro.

Gennaro Gattuso thirri 23 lojtarë për ndeshjen dhe duket sikur ai është i gatshëm t’i japë besim pothuajse të njëmbëdhjetëve në ndeshjen e fundit të Serie A kundër Atalantës larg shtëpisë, përveç pozitës së djathtë, ku pret Andrea Conti për të zëvendësuar Davide Calabria, përcjell ORAinfo.

Kjo ndeshje është e rëndësishme për Milanin për të ruajtur vendin e katërt.

Milan (4-3-3): Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Castillejo, Piatek, Calhanoglu. /ORAinfo/

Komento: