Shkarkimi i Rikalos, vjen reagimi i deputetit Dardan Sejdiut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkarkimi i Rikalos, vjen reagimi i deputetit Dardan Sejdiut

09:50 | 02 Shkurt 2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shkarkuar sot nga pozita e ministrit, Nenad Riaklon.

E pas vendimit të kryeministrit Haradinaj për ta liruar nga detyra Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikalo, ka reaguar deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Sejdiu.

Sejdiu, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “dita e mirë shihet në mëngjes”.

“Dita e mirë shihet në mëngjes! 1. Rikallo u shkarkua”, ka shkruar Sejdiu në rrjetin social Facebook.

Komento: