Shkarkohet Sarri? Ky është trajneri i ri i Chelseas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkarkohet Sarri? Ky është trajneri i ri i Chelseas

16:23 | 23 Shkurt 2019

Chelsea po konsideron Steve Holland si një opsion nëse ata do të shkarkojnë Maurizio Sarri javën e ardhshme, raporton The Telegraph përcjell ORAinfo.

Aktualisht një asistent me Anglinë, 48-vjeçari është një ish-ndihmës i Chelsea dhe është parë si zgjedhja e parë për klubin për pjesën tjetër të sezonit.

Sarri nuk po kalon një periudhë të mirë te Chelsea pritet të shkarkohet javën që vije, për shkak të rezultateve të dobëta./ORAinfo/

Komento: