Shkarkohet Spalletti ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkarkohet Spalletti ?

21:03 | 03 Shkurt 2019

Interi luajti sot kundër Bolonjës sot në Serie A italiane dhe ata përfunduan duke humbur 0-1 në San Siro.

Ka qenë një javë e vështirë për Luciano Spalletin dhe skuadrën e tij pasi u eliminuan nga Coppa Italia dhe tani kanë humbur në Serie A në Bolonjë përcjell ORAinfo.

Ekziston shumë presion ndaj Spalletti, teksa ai dhe Interi morën shumë kritika të mëdha të cilat mund të sjellin shkarkimin e trajnerit të Spallettit.

Interi, ka menduar pasuesin e tij, e ai është trajneri Antonio Conte./ORAinfo/

Komento: