Shkarkohet trajneri i njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shkarkohet trajneri i njohur

13:33 | 15 Prill 2019

Sami Sermaxhaj është shkarkuar nga posti i trajnerit të Ballkanit.

Klubi i Ballkanit ka shkëputur bashkëpunimin me trajnerin Sami Sermaxhaj. Lajmi bëhet i ditur nga klubi kosovar që përmes një njoftimi bën me dije që sot ka ardhur fundi i bashkëpunimit.

Duke i uruar suksese në karrierë, klubi i Ballkanit lajmëronte:

“Pas bashkëpunimit disa mujor me trajnerin Sami Sermaxhaj, sot kemi shkëputur bashkëpunimin. Shkëputja e marrëveshjes është bërë me marrëveshje të dy anëshme,pasi mungonin rezultatet e pritura nga klubi.

FC Ballkani i uron trainerit Sami Sermaxhaj sukses dhe falenderon për bashkëpunimin dhe punën e deritanishme“, shkruhej në njoftimin e klubit të Ballkanit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!