“Shkojmë me një pjekje të specave”, Anita Haradinaj publikon pamje duke e bërë gati drekën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Shkojmë me një pjekje të specave”, Anita Haradinaj publikon pamje duke e bërë gati drekën

18:27 | 21 Shtator 2021

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare.

Bashkëshotrja e kryeministri Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe elegante, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke përgatitur ushqim.

Në foto shihen disa speca duke i pjekur në shporet elektrik.

“Shkojmë me një pjekje të specave”, e ka përshkruar foton Anita.

Kujtojmë që Anita edhe me herët është shfaqur e zonja në kuzhinë, ku është parë duke gatuar pite e dhe duke përgatitur embëlsira. /ORAinfo/

Komento: