Shkurta e Njomza e ‘kallin’ me valle në dasmë, por shikoni cila mori vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta e Njomza e ‘kallin’ me valle në dasmë, por shikoni cila mori vëmendjen

20:06 | 09 Tetor 2019

Shkurte Gashi dhe Njomza Martinaj janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato përveç që janë shumë të përfolura për profesionet e tyre, janë paraqitjet plot stil ato që i bëjnë edhe më të komentuar na publik, përcjell ORAinfo.

Shkurta dhe Njomza janë shoqe shumë të mira e këtë e shohim në imazhet e përbashkëta që i publikojnë.

Së fundi, ato kanë qenë në një dasmë bashkë dhe në fotot e publikuara shohim se ato i kanë lënë pa fjalë të gjithë me pamjet./ORAinfo/

Komento: