Shkurta është bërë si ‘nuse’ sonte, vajza e saj u mahnit kur e pa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta është bërë si ‘nuse’ sonte, vajza e saj u mahnit kur e pa

23:37 | 24 Dhjetor 2019

Shkurte Fejza është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur qysh në daljen e parë në skenë dhe këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe përherë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është tani shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sonte vajza e saj ka publikuar një foto në të cilën shihet po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: