Shkurta i bën video fytyrës nga afër, befason me grimin që ka përdorë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta i bën video fytyrës nga afër, befason me grimin që ka përdorë!

14:54 | 17 Tetor 2021

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo sot ka publikuar një video ku e ka incizuar fytyrën e saj nga afër.

Në këtë paraqitje Shkurta e ka tepruar me grimin që ka vë në fytyrë.

Për më tepër shikoni videon… /ORAinfo/

Komento: