Shkurta ka dalë me burrin e saj, pozon afër veturës luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta ka dalë me burrin e saj, pozon afër veturës luksoze

21:44 | 01 Korrik 2022

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Shkurte Gashi, është një personazh shumë i kërkuar dhe është tejet aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Ajo duket se këtë verë është kthyer më e fuqishme se kurrë, pasi duket se është duke përgatitur për këngë dhe projekte të reja.

Pasi u bë nënë muaj më parë, Shkurta i është kthyer profesionit të saj, ku në krah i qëndron burri i saj, Alberti.

Ajo ka ndarë një imazh të bukur krah bashkëshortit të saj, ku veshje e tyre merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: