Shkurta ka shije, kaq bukur e kombinuar në veshje djalin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta ka shije, kaq bukur e kombinuar në veshje djalin e saj

19:39 | 06 Dhjetor 2022

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Këtë sezon veror ajo ishte njëra nga artistet më të kërkuara nëpër ahengje dhe dasma të ndryshme.

E duke qenë se është shumë e angazhuar në këtë profesion, ajo gjithmonë duhet të duket bukur para publikut të saj.

Krahas muzikës, Shkurta është treguar e kujdesshme edhe ndaj familjes së saj.

Ajo ka kohë që është bërë nënë duke sjell në jetë një djalë të cilin e ka quajtur me emrin Mal.

Sot Shkurta ka publikuar një foto të Malit.

Të veshur bukur dhe me stil, Mali po duket kaq simpatik. /ORAinfo/

Komento: