Shkurta ndërron stilin, do të befasoheni nga kjo pamje e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurta ndërron stilin, do të befasoheni nga kjo pamje e saj

08:47 | 31 Gusht 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje serioze.

Edhe e tillë, Shkurta po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: