Shokohen te gjithë, ja ku dëshiron të transferohet Rodriguez

16:39 | 22 Janar 2019

Arsenali dëshiron që ta ia merr Real Madridi në formë të një kredi James Rodriguez, raporton Independent përcjell ORAinfo.

Kolumbiani është i vendosur të kthehet në klubin spanjoll në fund të sezonit pas një kredie të zgjeruar te Bayern Munichun, i cili ende mund të nënshkruajë mesfushorin.

Preferenca e Real Madrid është të përdorë mesfushorin si pjesë e një marrëveshjeje për të nënshkruar Christian Eriksen, ndërsa vetë lojtari dëshiron të qëndrojë dhe të luftojë për një vend me skuadrën e Real Madrid./ORAinfo/

Komento: