Shokohet Interi

21:20 | 11 Dhjetor 2018

Sonte janë duke zhvilluar disa ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve.

Njëra ndër to është edhe dueli mes Interit dhe PSV përcjell ORAinfo.

Nerazrrët momentalisht janë duke pësuar humbje pasi që skuadra mysafire ka shënuar përmes futbollistit, Hirving

Lozano që ka realizuar në minutën e 13” të takimit.

Zikaltërit duan me çdo kusht fitoren dhe të shpresojnë se Barcelona do të ndal Tottenhamin, në mënyrë që të kalojnë më tej.
Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Giuseppe Meazza”./ORAinfo/

Komento: