Shokohet Milan! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokohet Milan!

21:12 | 16 Shkurt 2019

Atalanta dhe Milan janë duke luajtur për të siguruar një vend në Champions League.

Ndeshja e cila po zhvillohet në Bergamo po sjellë një lojë tepër intensive.

Janë vendasit që kanë kaluar në epërsi 1-0, ndaj Milanit.
Golin për Atalanatan e ka shënuar, Remo Freuler në minutën e 34” të takimit.

Ky rezultat do të jetë negativ për rossonerët të cilët janë duke shpresuar për ta siguruar një vend në Championns League./ORAinfo/

Komento: