Shokohet Suarez, Barcelona ka gjetur zëvendësuesin e tij

13:53 | 13 Janar 2019

Barcelona e dëshiron një sulmues të ri.

Fernando Llorente ka dalë si një kandidat për Barcelonën në gjueti për një sulmues të ri, zbulon Mundo Deportivo përcjell ORAinfo.

Ekipi katalunas duhet të mbështesë Luis Suarez pas largimit të Munir El Haddadi dhe e she 33-vjeçarin si një opsion të besueshëm.

Llorente është jashtë kontratës në fund të sezonit, kështu që Barca beson se ata mund ta marrin atë për një pagesë të mirë në afatin e dimrit./ORAInfo/

Komento: