Shokon Gattuso, ja me çfarë formacioni do të luajë kundër Lazios – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokon Gattuso, ja me çfarë formacioni do të luajë kundër Lazios

17:41 | 24 Shkurt 2019

Të premten në mbrëmje, Gattuso vendosi të ta pushojë Davide Calabrias përpara ndeshjes së Kupës së Italisë me Lazion, ndërkohë që Suso i shërbeu një pezullimi.

Kundër Biancocelestit, megjithatë, të dy do të kthehen në njëmbëdhjetë fillestare përcjell ORAinfo.

Prandaj, Castillejo dhe Conti do të kthehen në stol, edhe pse të dy kanë bërë punën shumë mirë kundër Empolit.
Spanjolli shënoi një gol dhe asistoi në emrin e tij, një gol i cili u ndihmua nga Conti.

Gattuso gjithashtu shpreson të luajë Calhanoglu, pavarësisht se lindja e fëmijës së tij është e afërt./ORAinfo/

Komento: