Shokoues, ky person nuk e do Piatek në Milan

16:04 | 19 Janar 2019

Dje, AC Milan bëri një hap përpara në negociatat për transferimin e Krzystof Piatek në klub.

Siç është raportuar në edicionin e sotëm të Corriere della Sera, përveç Leonardo dhe Maldini, Ivan Gazidis ishte gjithashtu i pranishëm në takimin e djeshëm me përfaqësuesit e Genoa përcjell ORAinfo.

Gazeta italiane thotë se drejtori i përgjithshëm i klubeve ishte më skeptik në lidhje me marrëveshjen për shkak të kostos së transaksionit dhe për ngjashmërinë e tepruar teknike të sulmuesit polak në Cutrone./ORAinfo/

Komento: