Shokuese, ja çfarë ka zbuluar Milan për Piatek – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokuese, ja çfarë ka zbuluar Milan për Piatek

18:50 | 01 Shkurt 2019

Drejtori sportiv i Genoas, Giorgio Perinetti ka zbuluar se Napoli kishte biseduar për Krzysztof Piatek, por ata kurrë nuk përputheshin me vlerësimin e tyre për nënshkrimin e ri të AC Milan përcjell ORAinfo.

Perinetti kohët e fundit po bisedonte me Radio Marte për lojtarin dhe ai tha: “Ishte një bisedë midis Preziosit dhe De Laurentiis për Piatek, por ne ishim kundërshtuese sepse nuk donim ta shisnim.

“Ne kemi arritur një fitim kapital shumë të rëndësishëm dhe thesari është riinvestuar dhe Sanabria është edhe më i ri se Piatek”, ka thënë Perinetti./ORAinfo/

Komento: