Shorti i Ligës së Evropës LIVE – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shorti i Ligës së Evropës LIVE

13:00 | 15 Mars 2019

ORAinfo ju sjell LIVE tërheqjen e shortit të Ligës së Evropës.

Pas shortit të Ligës së Kampionëve, në Nyon të Zvicrës do të tërhiqet edhe shorti i çerekfinales së Ligës së Evropës.

Nga ora 13:00, tetë skuadrat çerekfinaliste do të mësojnë kundërshtarët.

Chelsea, Napoli, Valencia, Eintracht Frankfurt, Benfica, Arsenal, Villarreal dhe Slavia Pragë, janë skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Evropës.

ORAinfo ju sjell LIVE tërheqjen e shortit të Ligës së Evropës…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!