Shpati e Selvija bëjnë kombinimin më të bukur në veshje, ky detaj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shpati e Selvija bëjnë kombinimin më të bukur në veshje, ky detaj merr vëmendjen

09:32 | 28 Qershor 2022

Selvija e Shpati kombinohen në veshje.

Selvija dhe Shpati kohëve të fundit janë të përkushtuar tej mase ndaj djalit të tyre.

Dyshja këtë ndjesi po e shprehin në mënyra të ndryshme, duke kaluar shpesh në lajme rozë, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të fundit, ata shihen të kombinuar tejet bukur dhe vishen me ngjyrën e njejtë.

Sigurisht, kjo ide ishte e Selvijes që të duket identike me bashkëshortin e saj.

Fotografisë së bukur po i mungon i biri i tyre.

Komento: