Shpend Ahmetit i rrëzohet bredhi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shpend Ahmetit i rrëzohet bredhi

20:32 | 24 Dhjetor 2018

Shpend Ahmetiti nuk po i ecën mirë me drejtimin e Komunës së Prishtinës.

Pas stolisjes së qyteti, dicka e pazakontë ka ndodhur me bredhin e madh pranë bustit të Skendërbeut.

Era e madhe dhe rreshjet e shiut kanë bërë që bredhi të rrëzohet. ORAinfo ka siguruar fotot e momentit të rrëzimit të bredhit artificial.

Kujtojmë që reshjet e shiut të filluara në orët e mbasditës kanë shkakutar vërshime në kryeqytet, ku shumë rrugë janë bllokuar nga ujërat e zeza. /ORAinfo/

Komento: