Shpendi dorëzon padi në gjykatë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shpendi dorëzon padi në gjykatë

08:20 | 12 Shkurt 2019

Shpend Ahmeti sot do të dërgojë një padi në Gjykatën Themelore të Prishtinë.

Kreu i Komunës së Prishtinë, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se sot do të dorëzojë një padi në Gjykatë.

Nuk është bërë e ditur se për çfarë padie apo kënd do ta padis i pari i Prishtinës mirëpo, Ahmeti me fillim prej orës 10:00 do t’i drejtohet Pallatit të Drejtësisë, përkatësisht Gjykatës Themelore të Prishtinës ku edhe do ta dorëzojë këtë padi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!