Shtatë persona lëndohen në aksident trafiku në Malishevë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatë persona lëndohen në aksident trafiku në Malishevë

12:35 | 16 Nëntor 2020

Lëndohen shtatë persona në aksident trafiku në Malishevë.

Dy persona, derisa po drejtonin veturat e tyre në Malishevë, nga pakujdesia kanë hyrë në parakalim në vijën e plotë me ç’rast kanë shkaktuar aksident trafiku.

Si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore kanë marrë dy të dyshuarit dhe pesë pasagjerë të tjerë.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregulltm njofton raporti 24 orësh i policisë.

Komento: