Shtatzënë për herë të parë, Eni Koçi poston foton me barkun e rrumbullakosur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatzënë për herë të parë, Eni Koçi poston foton me barkun e rrumbullakosur

11:04 | 25 Qershor 2022

Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, janë në pritje të vajzës së tyre, e cila do jetë fëmija i dytë për këngëtarin dhe fëmija i parë për Enin.

Këtë periudhë, këngëtarja duket se po e kalon në privatësi, duke mos qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Pas fotos së parë që postoi pasi bëri publik lajmi se është shtatzënë, Eni ka postuar një tjetër pozë, ku kësaj here i bie më shumë në sy barku i rrumbullakosur.

Së fundmi ajo ka postuar në “Instastory” një foto të rrallë nga shtatzënia. Në foton në fjalë këngëtarja shihet e ulur në një bar teksa ka veshur një fustan jeshil me pika të bardha. Edhe pse në muajit e parë të shtatzënisë, barku i saj i rrumbullakosur ka nisur të duket tashmë.

Ajo shihet e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë, ndërsa Genci qendronte pas saj në ashensor. “Nuk e ka mendjen”, ka shkruar Koçi përmbi foto, edhe vemendja e të gjithëve është te barku i saj.

Komento: