Shtyhet ndeshja mes Feronikelit dhe Prishtinës, ja pse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shtyhet ndeshja mes Feronikelit dhe Prishtinës, ja pse

16:11 | 19 Maj 2019

Ballafaqimi mes Feronikelit dhe Prishtinës është shtyrë për disa minuta

Shtyhet për 15 minuta ndeshja Feronikeli – Prishtina për shkak se nuk ishin caktuar deri në momentin e fundit gjyqtarët e ndeshjes.

Gjyqtar i kësaj ndeshje do të jetë Genc Nuza, por që deri në momentin e fundit nuk dihej. Tash ndeshja do të fillon në orë 16:15.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!