Shyhrete Behluli shkon te dajët, shikoni si e presin ata mbesën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhrete Behluli shkon te dajët, shikoni si e presin ata mbesën

14:14 | 24 Janar 2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, Shyhretja ka publikuar një foto ku tregon se ka shkuar te dajët dhe tregon si e pritën atje./ORAinfo/

Komento: