Shyhretën e bën ‘horë’ vajza e saj, ia ‘huq’ me grimin dhe frizurën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretën e bën ‘horë’ vajza e saj, ia ‘huq’ me grimin dhe frizurën

22:30 | 22 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e publikuar sonte, ajo nuk po duket e rregulluar edhe as mirë.

Duket se vajza e saj ia ka ‘huqur’ kësaj radhe./ORAinfo/

Komento: