Shyhretja del me shëtit me vajzat dhe mbesat e saj, në këtë ‘trip’ e merr me vete edhe nënë e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja del me shëtit me vajzat dhe mbesat e saj, në këtë ‘trip’ e merr me vete edhe nënë e saj

12:03 | 20 Shtator 2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo sot ka mbledhur familjen e saj dhe kanë dal për të shëtitur.

Pjesë e këtij ‘tripi’ është edhe nëna e Shyhrtes.

Kjo e fundit ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me nënën, vajzat dhe mbesat e saj. /ORAinfo/

Komento: