Shyhretja lajmërohet nga pushimet, ia huq me veshjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja lajmërohet nga pushimet, ia huq me veshjen e saj

21:45 | 13 Maj 2022

Shyhrete Behlui, është njëra nga artistet më të dashura.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, Shyhretja vazhdon të jetë shumë e kërkuar si nëpër ahengje, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

E para fillimit të sezonës, ajo ka vendosur që të shkojë në pushime, për të qenë sa më e freskët për verën e gjatë që e pret.

Ajo ka shkuar në Turqi, ku për audiencën e saj besnike ka ndarë një imazh. Por, ajo çka bie në sy është veshja e saj e cila nuk përputhet me vendi ku është.

Në vendin turistik, ajo është shfaqur me taka dhe fustan të papërshtatshëm./ORAinfo/

Komento: