Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka bën Engji – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka bën Engji

16:31 | 12 Qershor 2019

Famija e Shyhrete Behlulit është një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Ajo është shumë e pranishme si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, koncerte e paraqitje të tjera publike, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo së bashku me renë e saj kanë shkuar në një emision bashkë.

E Engji e ka përcjellë me vëmendje intervistën e kunatës dhe të nënës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!