Shyhretja veshi kompletet më të bukura për në emision, e gjithë vëmendja tek ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja veshi kompletet më të bukura për në emision, e gjithë vëmendja tek ajo

16:46 | 24 Dhjetor 2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha po vazhdojnë të jenë shumë përfolura në public e media rozë.

Së fundi ato kanë qenë të ftuara në emisionin ‘Shiko kush Luan’, përcjell ORAinfo.

Atje Shyhretja veshi kompletet më të bukura.

E me këtë pamje Shyhretja mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: