Si ‘duqe’ vajza e Gjikos dhe Elites – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Si ‘duqe’ vajza e Gjikos dhe Elites

22:26 | 27 Korrik 2021

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”.

Vogëlushja e reperit Gjiko dhe moderatorës Elita Rudi qenka bërë aq e shëndetshme dhe e bukur.

Në një fotografi të postuar nga Elita ku shihet së bashku me voglushën, Botën, na la të kuptojmë se moseratorja është mjaftë shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj.

“Çdo mami ka një mision. Të doj, të udhëzoj dhe mbrojë familjen e saj. Mos u ngatërroni me të ndërsa është gati”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se Elita po ashtu së shpejti do t’i kthehet televizonit, por se kur do të kthehet saktësisht ajo nuk ka treguar ende.

Komento: